Klacht: contract beindigt maar bleef doorgaan?

daan van den berg op 13 december 2021 over Basic Incasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 13 december 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had mijn contract opgezegt omdat ik simpel weg geen tijd meer had ik kom er nu achter dat ik nog een bedrag van 107 euro open heb staan omdat ik het niet betaald heb en toch heb ik mijn contract opgezegt? ik kan jullie niet bereiken heb het bedrag dan ook maar betaald want wil niet nog meer gezeur hebben dan dat het nu al is ben zeer on tevreden met deze behandeling en hoop graag dat ik mijn geld terug zou kunnen krijgen want dit vindt ik helemaal belachelijk.

Gewenste Oplossing:

geld terug krijgen en ter gelijker tijd mijn contract opzeggen want dat lukt me niet meer

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Basic Incasso

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Basic Incasso nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door daan van den berg
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM