Klacht: Pure oplichterij !!

Pro Jura op 21 februari 2017 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 21 februari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Zij verkopen deur-aan-deur proefloten met een misleidend verhaal.

Vervolgens is er alleen contact mogelijk via een 0900 betaalnummer en houden ze je via dat nummer zolang mogelijk aan de praat tegen 0,50 ct per minuut. Zeggen continu dat ze niets ontvangen/verwerkt hebben en dat je over paar dagen maar weer terug moet bellen.

Email geven zijn niet af en als je mailt naar een .nl adres krijg je als reactie dat ze je mail wel hebben ontvangen maar niet hebben gelezen. Of je maar weer eens terug wilt bellen naar 0900 of ene brief wil schrijven naar Amsterdam.

Op de opzegpagina vindt je totaal geen relevante informatie ALLEEN MAAR RECLAME. Schandalig !!

Als bijlage de brief die ik heb gemaild via opzeggen.nl

Gewenste Oplossing:

Als er juridische of politieke stappen tegen ondernomen worden. En ook tegen alle BN;'ers die GRAAIEND een bijdrage leveren aan deze oplichterij.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BankGiro Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BankGiro Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM