Klacht: Prijs van de Bankgiroloterij is een aardbeientaart van de Hema

aardbeientaart op 24 juli 2012 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 24 juli 2012

Een deelnemer van de BankGiro Loterij heeft een aardbeientaart van de Hema gewonnen, maar kan deze niet verzilveren op de aangegeven website. De klacht is ingediend omdat de actie nog loopt tot 29 augustus 2012, terwijl het probleem zich al op 24 juli 2012 voordeed.

Mijn Klacht:

Ik heb van de Bankgiroloterij een aardbeientaart met een eigen bestelcode van de Hema gewonnen maar kan deze op de computersite www. hema.nl/taartenservice niet verzilveren,hoe kan dit nu ,de actie gaat door tot 29 augustus 2012 en het is nu 24 juli 2012 ????? dussssssssss!!!!!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Dat het wordt opgelost en ik een mijn prijs kan bestellen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM