Klacht: gewonnen prijs

pensionada op 20 april 2012 over BankGiro Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Loterijen
Status In behandeling
Datum 20 april 2012

Een deelnemer aan de BankGiro Loterij heeft op 6 april een brief ontvangen waarin een gewonnen halfjaar abonnement op een glossy magazine wordt aangekondigd. De klager ervaart problemen met toegang tot de website www.actieabonnement.nl/bgl en vraagt om suggesties voor verdere stappen.

Mijn Klacht:

Op 6 april heb ik een brief ontvangen dat ik een halfjaar abonnement op een glossy magazine heb gewonnen in de BankGiroLoterij. Maar ik kan met geen mogelijkheid in www.actieabonnement.nl/bgl komen! Hebben jullie een suggestie hoe nu verder?

Gewenste Oplossing:

Als ik iets gewonnen heb, zou het ook fijn zijn als ik de prijs zou kunnen ontvangen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door BankGiro Loterij in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM