Mijn Klacht:
Wij voelen ons flink belazerd c.q. opgelicht door Baby en Tiener Megastore.
Op 25 mei 2019 zijn we naar hun Mega magazijnopruiming geweest, en we slaagden (dachten wij) in de aankoop van een babystoeleetstoel van het merk Geuther, een Duitse variant van de Stokke eetstoelen. De stoel was 75% afgeprijsd.
We hebben 3 keer aan de medewerker gevraagd of de inhoud van de doos compleet was (de doos was geopend geweest en nu weer dicht), ja dat zweerde de medewerker.
Eenmaal thuis bleken er meer onderdelen te missen dan er aanwezig waren zoals o.a. het verbindingsstuk van de stoel, alle schroeven en de handleiding.
De stoel is onmogelijk in elkaar te zetten zonder deze onderdelen.
We hebben diezelfde avond contact opgenomen middels email. We kregen op maandag een reactie Daarna is er een aantal keren contact geweest per email ([email protected]): zij verzochten ons om een foto van de aankoopbon en we kregen het verzoek om via een Russische (!) handleiding aan te geven welke onderdelen er ontbreken. Uit deze handleiding bleek dat er veel meer onderdelen ontbreken dan wij dachten.
Het leek een correcte klachtafhandeling te worden maar we hebben sindsdien niets meer van ze vernomen. De laatste email die ik verstuurde met de gevraagd informatie over welke onderdelen er ontbreken, dateert van 31 mei.
Telefonisch is Baby en Tiener niet bereikbaar en op nieuwe emails reageren ze helemaal niet meer.
Ondertussen hebben wij voor een product betaald dat onbruikbaar is.
Gewenste Oplossing:
Wij willen ontbrekende onderdelen zodat we de stoel alsnog kunnen gebruiken; ons geld terug of een tegoedbon ter waarde van het besteedde bedrag.


