Mijn Klacht:
20 oktober 2017 doet mijn aannemer een aanvraag bij Liander voor een bouwaansluiting. 18 december 2017 schijnt deze binnen te zijn gekomen bij Baas. Vervolgens krijg ik week 7 2018 door als aansluitweek. Dit gebeurd niet en ik krijg via mijn aannemer te horen dat het week 9 is geworden. Week 9 gaat voorbij dus besluit ik zelf te bellen. Tot mijn verbazing hoor ik dat ik week 17 sta ingepland. Inmiddels betalen we dus al dubbele lasten en wacht de bouw van onze woning op Baas. Week 16 bel ik ter bevestiging of week 17 nog van kracht is… helaas het is week 18 geworden. En telkens wordt er gesproken over een ‘zachte’ planning (maw het kan nog veranderen, eerder negatief dan positief).
Laatste dag week 17 bel ik nogmaals en ja hoor we staan nog voor week 18. Het gaat dus echt gebeuren dacht ik, want de vrijdag voor de week daarop wordt de planning altijd echt definitief gemaakt. We krijgen voor het eerst eindelijk een exacte dag door – donderdag 3 mei 2018
Op 4 mei 2018 bel ik nogmaals ter verificatie of we dan eindelijk zijn aangesloten, zodat ik de aannemer week 19 kan laten starten. Krijg ik vervolgens te horen dat we pardoes zijn opgeschoven en ingepland staan voor week 22?!!! En dan betreft het ook nog een ‘zachte’ planning!
Tot nu toe al veel geduld getoond maar dit kan gewoon echt niet. Zo last minute 4 weken even naar achteren schuiven. Hele planningen zijn hiervan afhankelijk, laat staan dat Baas verantwoordelijk is dat we langer dubbele lasten dragen.
Van de klantenservice krijg je alleen te horen dat zij er weinig aan kunnen doen. Maar op deze manier met klanten omgaan en ze de dupe laten worden van jouw eigen onkunde, is onacceptabel.
Het ergste is dat na de bouwaansluiting, de aanvraag definitieve aansluiting volgt en dat met deze zelfde partij…..
Gewenste Oplossing:
Ik wil simpelweg z.s.m. aangesloten worden v.w.b. bouwstroom en water zodat mijn aannemer eindelijk verder kan. Elke week uitstel kost gewoon geld. Kom afspraken na! Ik kan 100x bellen en wordt simpelweg 100x doorgeschoven.


