Klacht: opzegging

W Brijder op 18 augustus 2022 over AVG Nederland in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Software
Status Open
Datum 18 augustus 2022

Een klant heeft in januari 2022 een antiviruscontract afgesloten bij AVG Nederland en hiervoor € 25,08 betaald. Vanwege de complexiteit en de Engelse taal heeft de klant het contract opgezegd via 123 opzeggen, maar heeft sindsdien geen bevestiging ontvangen en geen terugbetaling gekregen. Het bestelnummer is 1119082524439 en de besteldatum is 27 januari 2022.

Mijn Klacht:

Wij hebben in januari 2022 een anti virus contract afgesloten en € 25,08 betaald maar omdat het veel te ingewikkeld is voor ons en elke keer in het engels verder gaat hebben we het weer opgezegd .
Via 123 opzeggen hebben we ook opgezegd. Maar niets meer gehoord en geen geld teruggehad.
Bestel nummer is 1119082524439 besteldatum 27 jan. 2022

Gewenste Oplossing:

wij willen graag ons geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over AVG Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over AVG Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht W Brijder

3 jaren geleden - goede morgen. Waarom krijgen wij geen antwoord op onze klacht wat gaat er niet goed ?

Alle klachten die gemeld zijn door W Brijder
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM