Klacht: Ongepaste reclame

Pattybeej op 27 november 2019 over Auping in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Auping has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Auping
Categorie Bedden
Status Open
Datum 27 november 2019

Een consument uit kritiek op een reclame van Auping, waarin een hijgende man en vrouw te horen zijn en de vrouw half naakt in bed te zien is. De klager vindt deze reclame ongepast, vooral omdat deze wordt uitgezonden op tijden waarop kinderen televisie kijken.

Mijn Klacht:

Sinds gisteren zie ik steeds een reclame op tv waarin een hijgende man en vrouw zijn te horen. De vrouw zie je half naakt bewegen in bed. Deze reclame is echt ongepast, zeker omdat hij wordt uitgezonden op tijden dat kinderen tv kijken. Het is al erg genoeg dat er reclames zijn met practisch naakte mensen maar dit slaat alles.

Gewenste Oplossing:

Als de reclame niet meer of na 10 uur 's avonds wordt uitgezonden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Auping over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht Pattybeej

6 jaren geleden - Vandaag heb ik onderstaande reactie ontvangen van auping nav mijn mail met klacht aan hen. Ik vind hun actie fantastisch. Hi Patty, Bedankt voor je feedback. In onze commercial laten wij zien dat er in je slaapkamer zóveel meer gebeurt dan slapen. Ook daar is een Auping bed voor gemaakt. Desondanks zijn wij ons ervan bewust dat de beelden niet op elk tijdstip uitgezonden kunnen worden. Daarom zenden we de commercial voortaan na 20.00 uur uit. Groetjes, Julia van Auping

Alle klachten die gemeld zijn door Pattybeej
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM