Klacht: aanmaning tot betalen.

Mijnheer Hanssen op 26 maart 2015 over Atlas for men in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Atlas for men has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 26 maart 2015

Een klant van Atlas for Men heeft op 26 maart een aanmaning ontvangen voor een bedrag van 56,70 euro, terwijl dit bedrag al op 8 november via ICS (Visa) van zijn rekening is afgeschreven. Ondanks meerdere telefonische meldingen over deze kwestie, blijft de aanmaning bestaan.

Mijn Klacht:

Een aanmaning tot betalen ontvangen op 26 maart.
Het gaat om een bedrag van 56,70 euro. Het bedrag is via ics (visa) reeds op 8 november afgeschreven van mijn rekening.. Telefonisch reeds enkele malen doorgegeven.

Gewenste Oplossing:

Mededeling te ontvangen dat alles akkoord is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Atlas for men

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Atlas for men over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Atlas for men nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM