Mijn Klacht:
In december 2015 een nieuwe ketel laten plaatsen en deze toonde al heel snel kuren. Warm water werkt wel maar, hoewel we op de Atag One de temperatuur hoog zetten, slaat de verwarming niet aan. Er komt geen foutmelding op de ketel te staan. Pas nadat de stekker enige tijd eruit wordt gelaten, en er dan weer erin wordt gedaan, is er de kans dat de verwarming weer werkt na het ontluchtingsprogramma. De ketel geeft 1.6 bar aan dat 1.8 wordt zodra het ontluchtingsprogramma start.
Het probleem is in april officieel gemeld bij het bedrijf dat de ketel geplaatst heeft, maar het euvel is al veel langer. Dit bedrijf beweert dat de klacht bij Atag ligt en doet vervolgens niks. Kastje naar de muur. Graag een oplossing!
Gewenste Oplossing:
Graag het probleem oplossen met de ketel zodat de verwarming wel meteen werkt zonder dat resetten van de ketel een vereiste is.

