Klacht: tiener niet uitbetaald voor 10 weken folders lopen!

astridvanrossum op 16 april 2020 over Armada in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Armada
Status Open
Datum 16 april 2020

Een moeder klaagt dat haar dochter, die tien weken lang folders voor Armada heeft gelopen, niet is uitbetaald voor haar werk, wat meer dan 60 euro bedraagt. Ondanks pogingen om contact op te nemen via telefoon en e-mail, ontvangt ze geen reactie van het bedrijf. De moeder vindt het onacceptabel dat haar dochter, die vanwege de fusie met Spotta is ontslagen, niet voor haar geleverde arbeid wordt vergoed.

Mijn Klacht:

Mijn dochter heeft de afgelopen tien weken voor Armada (gefuseerd met Spotta) folders gelopen en is NIET uitbetaald. Meer dan 60 euro, een vermogen voor een 13-jarige.
Via telefoon is niemand bereikbaar en wordt je naar de mail verwezen. Daar wordt niet op gereageerd.
En oja, vanwege Corona is er een versnelde fusie met Spotta en is ze direct ontslagen. Nu is dat heel vervelend en begrijpelijk, maar het is onacceptabel dat een tiener niet uitbetaald krijgt terwijl ze tien weken heeft gewerkt!

Gewenste Oplossing:

als mijn dochter het geld op haar rekening ziet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Armada

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Armada nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door astridvanrossum
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM