Mijn Klacht:
punt1: De vluchttijden werden voor de tweede keer gewijzigd.
Heen vlucht: Terug vlucht
1e vluchttijden:15:50-18:35 19:15-22:10
2e vluchttijden:21:50- 00:35 01:00-03:55
3e vluchttijden;12:15- 14:30
De reden van de tweede wijziging was omdat wij NIET op tijd aan zouden komen op het schip Costa Favolosa. Deze zou vertrekken om 1:00. Deze fout komt dus door de onzorgvuldigheid van Arke.
Dit kregen wij twee dagen van te voren telefonisch te horen. Dit had voor ons het gevolg dat wij naar Airport Eindhoven moesten i.p.v. Schiphol. Dit bracht de eerste extra kosten met zich mee van de taxi: 18,- euro.
Punt2: Bij aankomst op Palma de Mallorca was er geen transfer voor ons naar het schip ‘Costa Favolosa’. Uiteindelijk zijn wij wel geholpen door een Meneer van Arke. Hij heeft voor ons een taxi geregeld. Op het zelfde moment hebben wij afspraken gemaakt over het transfer van het schip naar het vliegveld van Palma de Mallorca. Volgens de boekingsprocedure van Arke zouden wij om 10 uur uit onze kabine van het schip moeten. Vervolgens zou onze transfer vanaf het schip om 14:00 uur naar het vliegveld van Palma de Mallorca plaats vinden. Wat dus inhoud dat wij van +/- v.a 15:00 uur tot 1:00 ’s nachts zouden moeten wachten op ons vliegtuig terug naar Nederland. Wij als klanten vinden dit erg ongepast en niet goed gepland. Om deze reden hebben wij de afspraak met de meneer van Arke gemaakt dat wij bij het station plaza d’ Espana in Palma de Mallorca om 22:00 uur opgehaald zouden worden. Wij hebben destijds tot 22:30 uur gewacht. Hier is niemand ons op komen halen. Hierdoor waren wij genoodzaakt om een taxi te nemen naar het vliegveld van Palma de Mallorca. De kosten die wij hierdoor hebben gemaakt zijn voor de heen (schip – Palma de Mallorca) en terug ( Palma de Mallorca- Vliegveld): 34,- Euro.
Daarnaast moesten wij onze koffers kwijt tijdens het verblijf op Mallorca. Deze kosten bedragen voor de kluisjes 15,50- EUR.
Punt3: Daarnaast is het eten op het schip Costa Favolosa ons erg slecht bevallen. Het eten was niet goed op temperatuur en vaak droog door te lange bereiding.
Gewenste Oplossing:
- Ten eerste zouden wij alle extra kosten die wij door jullie toedoen hebben moeten maken graag vergoed zien. (totaal 67,50- EUR dus)
- Ten tweede hopen we wel dat onze 3e klacht over het eten serieus wordt genomen en dat dit doorgespeeld wordt naar het schip Costa Favolosa.
wij vinden kwaliteit/prijsverhouding niet met elkaar overeenkomen.

