Klacht: Verkapte prijzen excursies Arke

varel57 op 29 juli 2013 over Arke in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 8 augustus 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben op 29 juli een schriftelijke reactie gestuurd. Vriendelijke groet, Webcareteam Arke

Bedrijf Arke
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 29 juli 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

We zijn net terug van Rhodos.
Zondags avond laat aangekomen rond 22.30 met een mededeling voor een welkoms meeting de andere dag om 9:30 in een restaurant in Rhodos stad.
Op zich niets mis mee alleen waren we door de slechte route beschrijving te laat bij het begin van de meeting.
Tidens de meeting konden we een aantal excursies boeken (zonder dat we tijd hebben gehad het een en ander eens te vergelijken met plaatselijke aanbieders)en hebben dan ook een viertal excursies geboekt.

De eerste die plaats vond was een bezoek aan de vlinder vallei en een boot tocht naar chalki.
Toen we uit de bus stapte bleek dat we nog eens 5€ p.p entree diende te betalen voor de vlinder vallei.
Ik vond dit vreemd, aangezien we een excursie geboekt hebben, en mogen verwachten dat dit gewoon bij de prijs inzit(a 42€ p.p)
Ik heb hierover de zogenaamde reis begeleiding op aangesproken evenals een aantal andere mensen die hier ook niet helemaal tevreden mee waren.

Deze kon hier uiteraard niets mee doen en wees ons op het feit dat dit bij de welkoms meeting besproken was.
Dit hebben wij dus niet mee gekregen, waarschijnlijk omdat we te laat waren.
Vreemd was wel dat de andere mensen die er ook over klaagden vertelde dat er niets over vermeld was.
Maar goed we hebben het zo maar gelaten en die entree betaald.
Leergeld hiermee was om niet te boeken voor een excursie via arke maar de dag na aankomst eerst een rond te kijken waarbij je zeker 40 a 50 % goedkoper uit zult zijn.
Maarja, dat was dan ook de reden van arke om er de andere dag meteen in te springen met een meeting om te voorkomen dat je eerst eens ergens anders kunt kijken.
Dus, beste Arke, ik zal nooit, maar dan ook nooit meer bij eventuele toekomstige vakanties met jullie nog een excursie boeken.

Gewenste Oplossing:

Helderheid in jullie prijzen voor excurie\'s en niet achteraf nog bij betalen van entree, of dit duidelijk vermelden bij de betreffende excursie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arke in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arke een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arke

Heeft op 08 augustus 2013 om 10:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben op 29 juli een schriftelijke reactie gestuurd. Vriendelijke groet, Webcareteam Arke

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Arke beoordeeld.

varel57

Heeft op 20 augustus 2013 om 19:38 geantwoord

Er is geen oplossing als het afgewenteld wordt als zijnde derde partij die daarvoor verantwoordelijk zou zijn.
Dit is wat Arke suggereert in haar brief gericht aan mij over deze klacht.
Het was een wazige brief waar je alle kanten mee op kunt en geen antwoord over de daadwerkelijke klacht, waarschijnlijk een standaard brief.
De hostes die zo'n welkoms bijeenkomst doet, doet dit uit naam van Arke zelfs met een speld van Arke
Het logo van de welkoms brief en excursie programma bevat zelfs het logo van Arke.
Hoe kun je dan suggereren zoals in de brief dat het om andere partijen gaat
Wat ik wil is dat er dan ook duidelijk vermeld wordt bij elke excursie wat de evt bijkomende kosten zijn.
Hier omheen gaan draaien heeft geen zin.
Ik heb deze klacht dan ook expliciet gemeld om daar op een normale manier mee om te gaan zodat je je niet bedrogen voelt als je ineens extra entree moet gaan betalen terwijl je mag verwachten dat een excursie een all in prijs zou zijn.
Dit werkt niet echt vertrouwens wekkend naar klanten toe.
Ik trek mijn eigen plan bij volgende vakantie's, evt met Arke, voor mij GEEN excursies meer via Arke.
Dit zal ik dan ook zoveel mogelijk uitdragen naar andere mensen die van plan zijn met Arke op vakantie te gaan.

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - jammer dat er opgelost staat, dit terwijl er geen fatsoenlijk antwoord op mijn klacht is gekomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM