Klacht: kosten zitplaatsen nooduitgang

kellydinkelberg op 18 mei 2014 over Arke in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Arke
Categorie Online Reisbureaus
Status Nieuwe klacht
Datum 18 mei 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste arke.

op 2 juni gaan wij op vakantie naar mexico, hiervoor konden wij op de terug reis plaatsen reserveren, dit heb ik telefonisch gedaan, zei vroeg zelf of wij plaatsen wilde bij de nooduitgang ik ben hiermee akkoord gegaan, later toen ik mijn tickets opging halen , werd mij verteld dat er nog een bedrag open stond van 60,- voor de plaatsen voor de nooduitgang , ik was het hier niet mee eens omdat zij dit niet had aangegeven dat hier extra kosten bij kwamen, ik dacht hierbij wie het eerst komt krijgt de “beste “plekken .ik wilde toen ook andere plaatsen, maar hierop zei ze dat ze dit niet kon veranderen en gewoon moest betalen, daarbij ben ik ook zeer brutaal benaderd.
ik heb hier een heel naar gevoel aan overgehouden.

MVg K.Dinkelberg.

Gewenste Oplossing:

als ik 60 euro terug gestort krijg op mijn rekening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Arke

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Arke nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM