Klacht: Klacht over afhandeling optie rondreis best of Tanzania

garfield6 op 14 april 2012 over Arke in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 17 april 2012
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben op 17 april 2012 telefonisch contact opgenomen met de klant. Arke, Afdeling Klantenservice

Mijn Klacht:

De afgelopen 2 weken heb ik diverse malen telefonisch contact gehad over een optie op de 16 daagse reis Best of Tanzania. Ik heb meerdere malen met verschillende contactpersonen moeten bellen om een bevestiging te krijgen van een optie die kostenloos werd aangeboden op de rondreis. Gisteren (13-4) heb ik na 2 weken een bevestiging en daarna tevens een annulering van de optie ontvangen (boeking met boekingsnummer 2660045939). Vandaag 14-4 weer opnieuw gebeld om de optie voor 5 dagen in te boeken (onze gegevens waren weer niet bekend), krijg ik vandaag ook een ‘betalingsherinnering’ met factuurnr 2660045939 met een bedrag van 829,08 euro! Waar komt dit vandaan? Ik heb niks geboekt! De communicatie verloopt erg slordig met Arke. Ik ga er vanuit dat het om een misverstand gaat en ik vertrouw op een correcte afhandeling van deze klacht en onrechtmatige factuur.

Gewenste Oplossing:

Zie hierboven, factuur ingetrokken. Zie van verdere reisoptie af. De willekeur aan elke keer verschillende contactpersonen maakt communicatie erg onduidelijk en niet klantvriendelijk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arke in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arke een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arke

Heeft op 17 april 2012 om 15:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben op 17 april 2012 telefonisch contact opgenomen met de klant. Arke, Afdeling Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM