Klacht: Gewijzigde vluchttijd

Jason23 op 29 juli 2015 over Arke in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Arke
Categorie Online Reisbureaus
Status Nieuwe klacht
Datum 29 juli 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een vlucht geboekt in mei voor een vakantie in augustus. Veel dagen bekeken om een gunstige heen en terugvlucht te krijgen. Gunstige dag gevonden en dan is de vertrektijd gewijzigd waardoor we ipv op de 9de op de 10de aankomen. Hierdoor geen avond eten en vele uren later pas op bestemming.

Gewenste Oplossing:

Eerdere vlucht krijgen of een vergoeding. Juist gekeken naar de meest gunstige tijd en dan een nog ongustigere tijd krijgen dan andere die toen der tijd beschikbaar waren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Arke

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Arke nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM