Klacht: Gewijzigde vertrektijden zonder notificatie

Ralgape op 15 oktober 2013 over Arke in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 november 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben op 16 oktober 2013 telefonisch contact gehad met de klant. Met vriendelijke groet, Webcareteam Arke

Bedrijf Arke
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 15 oktober 2013

Een klant van Arke heeft extra betaald voor een vlucht op een gewenste tijd, maar ontdekte dat de vertrektijd zonder notificatie was gewijzigd naar 03.30 uur op maandagochtend. De klant voelt zich misleid, omdat de wijziging niet duidelijk werd gecommuniceerd en er problemen op het werk zijn ontstaan door de wijziging. Daarnaast is de premium comfort optie verdwenen, en de klantenservice bood geen oplossing.

Mijn Klacht:

Zoals zovelen op dit forum extra betaald om op een christelijke tijd terug te komen uit fuenteventura. Dit is zonder notificatie verplaatst naar 03.30 uur maandagochtend.
Natuurlijk staat er in de kleine letters dat dit kan maar dan zal je deze tijden niet op de site zetten, mij extra laten betalen en problemen op het werk krijgen.

Ook is de premium comfort ook ineens weg. Telefonisch navraag gedaan maar men kan daar niets behalve je een prettige vacantie wensen.

Lijkt sterk op misleiding. Krijg niet waar ik voor betaald heb en ik ben na betaling aan de goden overgeleverd. Zo werkt dit dus in nl.

Op vrijdagavond weg en terug had vele euro’s gescheeld.

Gewenste Oplossing:

Beter communiceren. Mogelijkheid geven te annuleren. (Kan alleen als je dood bent)

Voor mijn 5300 euro voor een week ( 3 personen) verwacht ik wel meer service en begrip. Er zijn in deze tijd genoeg andere reisorganisaties die je voor minder geld beter helpen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arke in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arke een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arke

Heeft op 05 november 2013 om 10:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben op 16 oktober 2013 telefonisch contact gehad met de klant. Met vriendelijke groet, Webcareteam Arke

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Arke beoordeeld.

Ralgape

Heeft op 05 november 2013 om 17:16 geantwoord

Alleen begrip... En geld terug vanwege premium comfort naar comfort. Geen enkele beweging naar de klant toe. "Overmacht"
Wel een zachte toezegging dat er gekeken wordt naar de site.
Ik ga ervan uit dat er niets aan wordt gedaan. Zijn wel voor 5300 euries dure sorry woorden. Voorlopig geen arke, aangezien ik vorig zomer ook al zoiets met een hotel heb gehad. Ezel en steen.....

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - In 2014 dus niet met arke geboekt en gegaan

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM