Klacht: 11 dagen geboekt niet volledig gekregen

R.Brinkhuis op 19 augustus 2013 over Arke in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 26 augustus 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben op 19 augustus 2013 een schriftelijke reactie gegeven aan de klant. Met vriendelijke groet, Webcareteam Arke

Bedrijf Arke
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 19 augustus 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben een vakantie geboekt naar kreta. (2 appartementen)
De geboekte reisduur 11 dagen
Vertrek datum 8-8-2013 6:20
Retour datum 18-8-2013 0:30
Ondanks dat we de laatste dag maar een half uur kregen en we dit eigenlijk al een beetje niet zo heel netjes vonden hebben we toch geboekt en dit verlies geaccepteerd.
Echter op onze op 1 na laatste dag (10de dag)moesten wij het appartement om 12:00 al verlaten. Galaxy was vol beboekt en wij konden dan ook geen andere kamer bij boeken. Dit resulteerde dat wij vanaf dat moment dakloos waren.

Uiteraard hbben wij ons probleem ook voorgelegd aan ons contact persoon op Kreta de heer Sebastiaan van Kemenade. Hij heeft dit besproken met zijn leidinggevende, het antwoord was:” tja helaas kunnen we er niks aan doen”

Ik heb hier twee nachten echt wakker van gelegen.
Het is hierdoor niet de ontspannen vakantie geworden waar wij vooraf op gehoopt hadden.

Gewenste Oplossing:

Een dag compensatie voor vier personen.

Echter om ons als klant te willen houden zal er veel meer moeten gebeuren dan alleen deze compensatie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arke in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arke een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Arke beoordeeld.

R.Brinkhuis

Heeft op 26 augustus 2013 om 10:05 geantwoord

Er is helaas geen oplossing geboden.
Ik heb een standaard brief ontvangen met het slechtere "knip en plak werk" waarin verwezen wordt naar een verkeerde datum.
Tevens op de manier zoals de brief is opgesteld kan ik opmaken dat arke zich niet heeft verdiept in de klacht.
Erg jammer.
Ik ben er zeker nog niet mee klaar.

Ik wil de site klacht.nl bij deze wel bedanken voor de bemiddeling.

Arke

Heeft op 26 augustus 2013 om 11:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben op 19 augustus 2013 een schriftelijke reactie gegeven aan de klant. Met vriendelijke groet, Webcareteam Arke

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM