Klacht: vlekverwijderaar gebruikt maar nu uitgebleekt

sylvia van den broek pappot op 09 mei 2014 over Ariel in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ariel
Status Open
Datum 9 mei 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een mintgroen spijkerjasje van G-Star gewassen met vlekverwijderaar voor witte en gekleurde was, groen flesje, vloeibaar, met rode bovenkant.
Nu zitten er allemaal vlekken in het jasje, dus bepaalde plekken zijn licht blauw geworden, dus uitgebleekt. Dit mag toch niet gebeuren. Het is een jasje wat al vaker is gewassen op 30 graden. Ik baal hier ontzettend van, het is een jasje van 159,95. Dit mag echt niet. Als er op staat voor de witte was oké maar voor de gekleurde was!!!!!!!!!!!!!!! Was wel mijn lievingsjasje.

Gewenste Oplossing:

Ik ben altijd wel tevreden over Ariel maar dit kan echt niet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ariel

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ariel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM