Klacht: Mijn casus wordt niet serieus genomen.

anneke kraan op 28 april 2014 over Arag in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Arag has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 april 2014
Reactie van het bedrijf:

Er is meteen na de klacht actie ondernomen. Mevrouw heeft contact gehad met haar behandelaar om verder voortgang te bespreken.

Bedrijf Arag
Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 28 april 2014

Een klant van ARAG ervaart dat zijn casus rondom een erfafscheiding niet serieus wordt genomen. Ondanks een aanvankelijke goede brief aan de buurvrouw, ontbreekt het aan verdere opvolging en communicatie, waardoor de klant het gevoel heeft dat het bedrijf probeert de zaak te rekken en kosten te minimaliseren.

Mijn Klacht:

Bij een dispuut over de erfafscheiding waarbij een buurvrouw op mijn grond loopt te bouwen, blijkt dat ARAG niet veel qua rechtbijstand voorstelt. Zo is er initiël een goede brief geschreven aan mijn buurvrouw, maar is latere opvolging hiervan uitgebleven.

Verder geven ze geen gehoor. Zijn slecht bereikbaar en lijkt het er vooral op dat ze proberen te rekken en hopen op een stille dood van de casus.

Ook willen ze er zo min mogelijk geld aan uitgeven. Zo is het inschakelen van een advocaat te duur????

Gewenste Oplossing:

Wanneer de casus opgepakt zou worden en voor de kantonrechter zou kunnen komen. Er is inmiddels gewoon op mijn erfgrond gebouwd!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Arag over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arag in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arag een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Arag

11 jaren geleden - Goedemorgen, Ik heb gisteren naar aanleiding van uw klacht actie ondernomen en ik begreep dat uw behandelaar inmiddels contact met u heeft gehad. Succes met uw zaak. Groet, ARAG

Arag

Heeft op 30 april 2014 om 09:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Er is meteen na de klacht actie ondernomen. Mevrouw heeft contact gehad met haar behandelaar om verder voortgang te bespreken.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM