Klacht: geen dekking

r zeekaf op 16 oktober 2018 over Arag in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Arag is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Arag
Categorie Verzekering
Status In behandeling
Datum 16 oktober 2018

Een klant van Arag heeft een klacht ingediend over het gebrek aan dekking voor een juridische kwestie. Volgens de klant is de limiet van de bijstand bereikt voor het huidige dossier, terwijl dossiers afzonderlijk beoordeeld zouden moeten worden. Daarnaast wijst de klant erop dat het recht soms vereist dat zaken samengevoegd worden en vraagt om spoedig contact in verband met een dwangsomprocedure.

Mijn Klacht:

Korte uitleg: huidige juridische kwestie wordt bij Arag onder een dossier nummer gebracht waarvoor de limiet van de bijstand is bereikt. Echter zouden dossiers apart van elkaar gezien moeten worden. Bovendien werkt het recht zo dat sommige zaken samengevoegd worden. Gaar spoedig contact ivm met dwangsom procedure.

Gewenste Oplossing:

in ider geval waarin ons gesteund wordt in het bepelen van onze rechtspositi. En er is spoed want er is een bevel tot betaling.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Arag over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arag in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM