Mijn Klacht:
Een appartement met vlucht geboekt via lastminute.com. Dit blijkt geen appartement te zijn maar een private room. Het betreft een accomodatie met 3 verschillende kamers die aan 3 verschillende vreemde mensen geboekt kunnen worden. Je bent dan je gehele vakantie met verschillende vreemde mensen in 1 huis.
Dat heb ik niet geboekt. Lastminute.com blijft volhouden dat het een appartement is. Eigenaresse van de accomodatie zegt ook het is een kamer.
Lastminute.com nu de kans gegeven om dit op te lossen door geld terug van accomodatie of een appartement.
Kom ik er niet uit met lastminute.com ben ik genoodzaakt het voor te leggen aan de DSA en mijn rechtsbijstand wegens onjuiste informatie en onjuiste verkoop.
Gewenste Oplossing:
Nu een week bezig, wordt zo langzamerhand een welles nietes spelletje.
Nu een officiele klachtenbrief gestuurd, hier hebben ze nog niet op geteageerd.

