Klacht: Geen informatie over medicijnen bij apotheek de Duffelt

RobTeun op 03 oktober 2012 over Apotheek de Duffelt te Millingen aan de Rijn in de categorie Apotheken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Apotheken
Status Open
Datum 3 oktober 2012

Een klant van apotheek de Duffelt in Millingen aan de Rijn heeft geprobeerd informatie te verkrijgen over het gelijktijdig innemen van medicijnen, maar werd niet geholpen door de eigenaar. Deze weigerde informatie te geven omdat de medicijnen niet bij zijn apotheek waren gekocht, waardoor de klant genoodzaakt was om naar een andere apotheek in Nijmegen te gaan voor hulp. De klager vraagt om betere behandeling en informatievoorziening voor klanten.

Mijn Klacht:

Bij de plaatselijke apotheek de Duffelt in Millingen aan de rijn heb ik informatie willen opvragen i.v.m. een combinatie van medicijnen te gelijk innemen. Hier werd ik aan de balie geholpen door de Hr * ( eigenaar apotheek ) zelf. Hij zag aan de doosjes dat de medicijnen niet bij hem gekocht waren maar in duitsland bij de apotheek. Ik zou volgens hem de medicijnen moeten kopen bij hem in de apotheek en dan zou hij mij pas informatie verschaffen m.b.t. het te innemen van de medicijnen te gelijkertijd.
Ik werd dus NIET GEHOLPEN. En moest noodgedwongen naar de apotheek in Nijmegen in het Radboud ziekenhuis.
Dat deze beste man de Hr. * op de vingers getikt wordt en ons als klanten normaal behandeld en info moet verschaffen omtrent de medische-zorg die de klant vraagt.
Mijn vader is zelf hart-patient en heeft ook een aanvaring gehad met deze man omtrent de medicijnen die mijn vader zou moeten innemen. De Hr. * had de medicijnen al gedeclareerd bij de CZ terwijl mijn vader deze nog niet eens had afgehaald. De betreffende medicijnen zal toen als nog in het ziekenhuis aan mijn vader mee gegeven, waar mijn vader tot op heden op controle moet komen en daar de medicijnen ook mee krijgt. De * gaf mijn vader zijn excuus en gaf mijn vader daarop een tegoedbon voor in de apotheek in te leveren voor evt. andere snoepjes en dergelijke. Meerdere klanten uit Millingen aan de rijn zijn hem beu, en zijn geen klant meer bij hem.

Gewenste Oplossing:

Dat deze beste man de Hr. * op de vingers getikt wordt en ons als klanten normaal behandeld en info moet verschaffen omtrent de medische-zorg die de klant vraagt.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM