Klacht: ongewenste sms 5959

[email protected] op 16 november 2015 over Android in de categorie Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Android
Categorie Telecomwinkels
Status Open
Datum 16 november 2015

Een consument heeft een ongewenste sms ontvangen van 5959 Android Mobi, zonder ooit toestemming te hebben gegeven voor inschrijving. De ontvanger moet nu sms'en om de berichten te stoppen, wat als ongepast wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Ik heb zonder mij ergens aan te melden een ongewenste sms gehad van 5959 Android Mobi. … ik moet gaan sms-en om het te stoppen terwijl ik nooit toestemming heb gegeven mij in te schrijven of aan te melden!

Gewenste Oplossing:

Wanneer zonder kosten ik er vanaf kom.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Android

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Android nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM