Klacht: Moet betalen nadat terug gestuurd heb

Monique van Kekem op 10 maart 2023 over Amsterdamstyles.nl in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 10 maart 2023

Een klant van Amsterdamstyles.nl heeft in oktober 2022 een drone besteld, maar besloot deze niet meer te willen ontvangen en vroeg om retourgegevens, waarop geen reactie volgde. Na het vinden van vergelijkbare klachten op Trustpilot, heeft de klant het product teruggestuurd naar het adres van Yunexpress en heeft bewijs van de verzending, maar heeft nog steeds geen oplossing ontvangen. Daarnaast merkt de klant op dat de website van Amsterdamstyles.nl geen KvK- en btw-nummer vermeldt, wat in strijd is met de Nederlandse wet.

Mijn Klacht:

In oktober 2022 bestelde mijn man een drone. Omdat dit lang duurde stuurde ik mail dat ik product niet meer wilde ontvangen. Kreeg geen reactie terug. Ben toen op Trustpilot gaan kijken. Zag daar heel veel klachten. Had ook om retour gegevens gevraagd ook daar kreeg ik geen reactie op. Op Trustpilot kwam ik een bericht tegen van iemand die ook problemen met hun had en ook geen retour gegevens kreeg, die stuurde pakket terug naar het adres wat op het pakket stond. Namelijk naar Yunexpress in Rozenburg. Dus heb ik het daar ook naar terug gestuurd. Wel aangetekend en heb dus bewijs dat er voor getekend is. Daarover ook contact over gehad met Klarna. Op de site van Amsterdam Styles staan geen kvk en geen btw nummer wat volgens de Nederlandse wet wel moet. Maar we zitten nu in maart en nog steeds zou ik moeten betalen voor iets wat ik niet in mijn bezit heb. De andere persoon die op Trustpilot klacht had geschreven daarvan is het dossier gesloten. Maar ik heb het zelfde gedaan en ik zou wel moeten betalen. Heb maandag nog mail gestuurd naar Amsterdam Styles en tot op heden geen reactie terug ontvangen. Ook Yunexpress is telefonisch niet te bereiken en als mail stuur krijg ik antwoord in het Engels en weten ze van niets terwijl ik alle bewijsstukken bij de mail heb gedaan, zo ook bij Amsterdam Styles. Ben het zat. Zal anders juridische stappen moeten gaan nemen

Gewenste Oplossing:

Als ik niet meer hoef te betalen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Amsterdamstyles.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Amsterdamstyles.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Monique van Kekem
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM