Klacht: Sinds AllSecure is goed en Allianz Direct is slecht

Markymark369 op 06 mei 2021 over Allianz Direct in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Allianz Direct werkt aan deze klacht
🔄 In behandeling
Categorie Verzekering
Status In behandeling
Datum 6 mei 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb al best wel lang een autoverzekering van bij AllSecur en het gaat jaren prima. Tot dat Allsecure Allianz Direct is geworden. Bij het overstappen naar een andere bankrekening gaat het fout. Zij geven aan dat het incassering van de premie niet is gelukt.

Ik wil vervolgens het openstaande bedrag betaling zoals is aangegeven in hun automatische bericht. Echter, zie ik dat hun omschrijving niet kloppen en ik het bedrag niet via mijn account kan overmaken/betalen. Ik wil zoals is beschreven in hun chat(volgens AllianzDirect gaat het sneller) aangeven dat hun website niet optimaal werkt. Geen gehoor via de chat en via telefoon ben je uren in de wacht, ik geloof wel letterlijk een uur doordeweeks. Ik heb het uiteindelijk opgegeven. Chat, mail en telefoon is Allianz Direct slecht bereikbaar.

Vervolgens is mijn verzekering uiteraard opgezegd door hen vanwege betalingsachterstand. Wat ik uiteraard prima vind. Geen Allianz Direct meer voor mij. Jullie zijn gewaarschuwd.

Gewenste Oplossing:

Als iedereen gewaarschuwd is van hun slechte service.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Allianz Direct over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Allianz Direct in behandeling genomen

Bericht van Allianz Direct

4 jaren geleden - Beste Markymark369, Bedankt voor het delen van je klacht. Vervelend om te lezen dat onze service, in jouw optiek, te wensen over heeft gelaten. Ik heb de situatie nader onderzocht en ik wil graag mijn bevindingen met je delen. Je autoverzekering is stopgezet per 26 september 2020 wegens een betalingsachterstand. In de herinneringen die we je gestuurd hebben, nadat de premie niet geïncasseerd kon worden, staat uitgelegd hoe je de betaling alsnog had kunnen doen. Door het opnieuw invoeren van je betaalgegevens via je online account hadden we de openstaande betaling kunnen incasseren. Helaas is dit je toentertijd niet gelukt en is de verzekering door ons stopgezet. Verder zie ik dat je in die periode een aantal keer contact hebt opgenomen via ons chatkanaal. Helaas door drukte was de reactietijd hoger dan gebruikelijk. Daarentegen zie ik dat de klantenservicemedewerkers wel gereageerd hebben (twee keer na 15 minuten en één keer na 30 minuten). Alle drie de keren gaf je geen reactie meer terug, waardoor de klantenservicemedewerkers je niet verder hebben kunnen helpen. Ik heb daarnaast niet kunnen terugvinden dat je ons geprobeerd hebt te bellen (met het nummer dat bij ons bekend is) en ik zie dat je enkel e-mails naar ons hebt gestuurd in het jaar 2018. Uiteraard is het vervelend dat onze service op dat moment (qua wachttijden) niet optimaal was. Daar wil ik bij deze ook mijn excuses voor aanbieden. Helaas moet ik constateren dat je niet het geduld hebt gehad om een reactie af te wachten van de medewerkers van de klantenservice. Daarnaast heb je, zoals ik hier kan zien, ook niet geprobeerd te bellen of te mailen (e-mail is overigens geen communicatiemiddel bij Allianz Direct). Mijn conclusie is dan ook dat de verzekering terecht beëindigd is. Ik vind het vervelend om te lezen dat je onze service als zeer slecht hebt ervaren, maar de beëindiging van je verzekering is een eigen verantwoordelijkheid gebleken. Ik hoop je hierbij voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke groet, Allianz Direct Joey Boekkooi Klachtenbehandelaar

Alle klachten die gemeld zijn door Markymark369
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM