Klacht: te lang in lopende reactie moeten staan

rosalie op 05 augustus 2020 over Alliantie in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Alliantie has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Alliantie
Categorie Woningcorporaties
Status Open
Datum 5 augustus 2020

Een huurder uit de categorie woningcorporaties heeft zijn frustratie geuit over de lange wachttijd in de status van 'lopende reactie'. Hij vraagt om duidelijkheid over de beschikbaarheid van de geadverteerde woningen en verlangt een fatsoenlijke uitleg van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Waarom men zolang in copje lopende reactie moet staan ,er zit geen enkel beweging meer in .Zijn die woningen die jullie atverteren nu wel of niet al verhuurt .Geef daar eens fatsoenlijk uitleg over .

Gewenste Oplossing:

Zal tevreden zijn als lopende reactie van woningen waar ik graag wil gaan wonen ,en of al verhuurt zijn aan iemand anders .Zodat ik niet meer hoef te hopen op de woning die maar blijft staan op lopende reactie bij mij inlog .

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Alliantie over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door rosalie
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM