Mijn Klacht:
Ik had namens mijn moeder een klacht ingediend over een medewerker bewonersbegeleiding van alliantie die mijn moeder tijdens een bezichtiging aan een gerenoveerde woning onvriendelijk en beledigend heeft behandeld, en probeerde te laten zien dat zij de macht heeft.
Ik had een klacht bij alliantie ingediend en een klacht bij de huurdersbelangen vereniging. Van de klachtencordinator van alliantie kreeg ik reactie, en ik vond haar reactie niet eerlijk tegenover mijn moeder, want ze probeerde in haar mailtje alleen maar goed voor haar collega te praten. Terwijl het om twee verhalen gaat. Dus mijn moeder werd niet serieus genomen. Bij de huurdersbelangen vereniging had ik nog een klacht ingediend waar ik duidelijk maakte dat ik niet tevreden ben met hoe de klacht is opgelost want de klachtencordinator probeerde voor haar collega op te komen, en wie komt voor mijn moeder op die jaren klant van Alliantie is, nooit problemen heeft gehad en altijd haar huur op tijd heeft gehad. Dit verdient ze niet.
Gewenste Oplossing:
Wanneer er een eerlijke oplossing plaats vind en mijn moeder serieus wordt genomen en dat er iemand is die ook heel goed naar mijn moeder gaatl uisteren en niet alleen voor eigen collega opkomt.


