Klacht: Allergische reactie na Ariel pods

egl123 op 02 augustus 2018 over Ariel in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ariel
Status Open
Datum 2 augustus 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vorige week heb ik voor het eerst Ariel pods 3 in 1 gebruikt. Sinds ik mijn was hiermee heb gewassen kwamen er rode, jeukende bultjes op mijn huid. We hebben de pods direct weggegooid. Nu ik weer de oude wasmiddel gebruik, gaan de bultjes langzaam weg. In onze buurt waren er meer mensen die last kregen van rode, jeukende bultjes na het gebruik van dit wasmiddel.

Gewenste Oplossing:

Ik denk dat het goed is dat Ariel op de verpakking duidelijk zichtbaar beschrijft wat de gevolgen kunnen zijn van het gebruik van dit wasmiddel. Mensen kunnen hier allergische reacties van krijgen. Ik vind het opvallend dat heel veel mensen in mijn omgeving hier last van hebben (gehad). Misschien moet Ariel het product dan aanpassen... Zodat iedereen het kan gebruiken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ariel

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ariel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM