Klacht: Dubbel betaald

areni op 19 september 2024 over All-Round afvoerontstopper in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 19 september 2024

Een klant van All-Round afvoerontstopper heeft een klacht ingediend over een dubbele betaling voor een verstopping van de cv-ketel. Na een afspraak met een monteur, die aanvankelijk 400 euro noemde, werd er uiteindelijk 850 euro van zijn rekening afgeschreven. Pogingen om contact op te nemen met het bedrijf resulteerden in onaardige communicatie en een verbroken verbinding, waardoor de klant het moeilijk vond om verdere uitleg of terugbetaling te krijgen.

Mijn Klacht:

Ik had een verstopping in de afvoer van de cv ketel, Er kwam een monteur’ langs en die noemde voor het beginnen van zijn werkzaamheden een bedrag van 400 euro, na 3 kwartier was het probleem verholpen aldus dhr en via de pin betaald, bleek een bedrag van 850 euro te zijn afgeboekt. Contact gehad met het bedrijf op nr 0853019371, ik werd onaardig te woord gestaan en de verbinding werd verbroken, vanaf dat moment was het onmogelijk om contact te krijgen met het bedrijf al met al ….vervelende zaak en honderden euro’s lichter,

Gewenste Oplossing:

Terugboeken van het teveel afgenomen geld.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over All-Round afvoerontstopper

Reactie van de melder van de klacht areni

1 jaar geleden - Geen contact te krijgen telefonisch , geen factuur toegestuurd gekregen veel geld van de rekening gehaald, zo ga je niet met mensen om.

Reactie van de melder van de klacht areni

1 jaar geleden - Ik had een verstopping in de afvoer van de cv ketel, Er kwam een monteur' langs en die noemde voor het beginnen van zijn werkzaamheden een bedrag van 400 euro, na 3 kwartier was het probleem verholpen aldus dhr en via de pin betaald, bleek een bedrag van 850 euro te zijn afgeboekt. Contact gehad met het bedrijf op nr 0853019371, ik werd onaardig te woord gestaan en de verbinding werd verbroken, vanaf dat moment was het onmogelijk om contact te krijgen met het bedrijf al met al ....vervelende zaak en honderden euro's lichter,

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over All-Round afvoerontstopper nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door areni
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM