Klacht: ONKUNDE HELPDESK ALICE

jemulder op 06 augustus 2012 over Alice in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Alice has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Alice
Categorie Internetproviders
Status Open
Datum 6 augustus 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op vrijdag 29 juli 2012 was na 14.00 uur plotseling geen internetverbinding meer op te bouwen. Mijn comp werkte sind 2008 zonder problemen met Vista op het Alice netwerk.
Helpdesk kwam er niet uit en beloofde een ticket aan te maken.Ik kwam tot de ontdekking dat comp.van vrienden die op resp. Windows XP en Windows 7 WEL verbinding via het modem met Alice kregen.
Na melding van dit feit werd mij een nieuw modem beloofd, want dat zou volgens de helpdek de oplossing zijn.
Wat ik uiteraard zeer betwijfelde.
Dit werkte dus niet en heb dit aan Alice gemeld,deze beloofde werderom een ticket aan te maken
Alice liet hierna niets meer van zich horen.
Na hulp van een extern computerbedrijf ,welke een router tussen het modem en de comp. met de Vista versie plaatste was het probleem op gelost.
Alice zwijgt tot op heden in alle talen.
Dit geklungel van Alice heeft mij dus volkomen ten onrecht meer dan €100,00 gekost

Gewenste Oplossing:

Ik vind het niet meer dan normaal dat Alic ede door mij gemaakte kosten vergoed

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM