Klachtenbrief voor Algemeen Dagblad
, wil ik graag een compensatie van 2 dagen ontvangen.
[Ervaringsdatum: huidige datum]
[Naam]
[Adres]
[Postcode en Stad]
Algemene Dagblad
Media Park
Sumatralaan 45
1217 GP Hilversum
Onderwerp: Klacht over niet-bezorging van krant
Geachte heer/mevrouw,
Ik maak gebruik van uw krantendienst en normaliter verloopt dit naar tevredenheid. Tot mijn spijt heb ik echter moeten vaststellen dat de afgelopen twee dagen geen krant is bezorgd op mijn adres (straatnaam 85, 2286 CC). Dit is zeer teleurstellend en vormt een onderbreking van de dienst waarvoor ik heb betaald.
Het recht op de levering van goederen of diensten die men koopt, is vastgelegd in het consumentenrecht van de Europese Unie. Meer specifiek verwijst artikel 27 van het Nederlandse Burgerlijk Wetboek naar het recht op een ongestoorde genot van het goed of de dienst. Dit impliceert dat ik als klant recht heb op de volledige prestatie van de dienst waarvoor ik heb betaald.
Tot op heden heb ik geen uitleg of communicatie ontvangen over de reden van deze onderbreking van de service. Ik verzoek u vriendelijk doch dringend om deze kwestie zo spoedig mogelijk op te lossen en ervoor te zorgen dat de krant weer regelmatig wordt bezorgd.
Bovendien verzoek ik volgens de wet op compensatie om een vergoeding van twee dagen waarop de krant niet is bezorgd. Dit is in overeenstemming met artikel 6: compensation for failure to perform of the Dutch Civil Code, dat stelt dat in geval van non-conformiteit, de consument het recht heeft op een passende prijsvermindering.
Ik kijk uit naar een snelle oplossing en onvoorwaardelijke naleving van mijn rechten als consument.
Met vriendelijke groet,
[Uw Naam]
