Klachtenbrief voor Algemeen Dagblad
Onderwerp: Bezorging van de Zaterdagkrant door Algemeen Dagblad
A van der Rijken
Hildegondestraat 13
1402 XG
Algemeen Dagblad
Klantenservice
[Datum]
Geachte heer/ mevrouw,
Met ongenoegen en frustratie wend ik me tot u over het aanhoudende late bezorgen van de Zaterdagkrant door Algemeen Dagblad. De krant, die naar mijn begrip een ochtendkrant is, komt de laatste tijd zo laat dat deze benaming potentieel incorrect lijkt te zijn. Dit probleem is niet alleen hinderlijk, maar berooft me ook van het plezier om de krant te lezen op zijn bestemde tijd - de zaterdagochtend.
Ik baseer mijn klacht hier op artikel 6 van de algemene voorwaarden van het Algemeen Dagblad. Dit artikel stelt dat de krant op een vastgestelde tijd moet worden bezorgd, en die tijd is in mijn regio, volgens mijn begrip, vroeg in de ochtend.
De systematische vertraging in de levering van de Zaterdagkrant heeft effect op mijn gebruik van de service die ik van u verwacht. Ik dring er bij u op aan om de noodzakelijke maatregelen te nemen om de levering van de Zaterdagkrant op een geschikte tijd te waarborgen, bij voorkeur vóór 9.00 uur op zaterdag.
Ik zal u dankbaar zijn als u deze kwestie met de nodige urgentie behandelt, en ik vertrouw erop dat u mijn bezorgdheid zult erkennen en adresseren om mijn klanttevredenheid te waarborgen.
Ik kijk uit naar uw prompte reactie.
Met vriendelijke groet,
[A van der Rijken]
