Klachtenbrief voor Algemeen Dagblad
Onderwerp: Klacht over de Late Bezorging van het Algemeen Dagblad
[Ingevoegde datum]
Algemeen Dagblad
Rotterdam, Nederland
Geachte heer/ mevrouw,
Ik schrijf namens mijzelf om een formeel bezwaar in te dienen. Ik wil mijn ontevredenheid uiten over het voortdurend te laat bezorgen van de Algemeen Dagblad krant, waarop ik geabonneerd ben. Al een week is de krant telkens te laat bezorgd, wat mij belet om actueel nieuws te lezen op een geschikt moment. Ik ben van mening dat zulke dienstverlening niet voldoet aan de standaard die redelijkerwijs verwacht kan worden en dat is in strijd met de Wet Koop op Afstand artikel 46d.
De afgeleverde kranten bevatten daardoor inmiddels achterhaald nieuws; het verzacht de waarde van de informatie voor mij aanzienlijk en vermindert mijn genot in het lezen van de krant. Ondanks mijn veelvuldige klachten en herinneringen aan uw klantenservice, is er geen permanente verbetering in uw bezorgservice.
Conform de Consumentenwet heb ik als abonnee recht op een tijdige en correcte levering van de diensten waarvoor ik heb betaald. Daarom vraag ik u vriendelijk maar dringend om de noodzakelijke maatregelen te nemen, zodat de krant alfabetisch en punctueel bij mij thuis wordt bezorgd.
In geval van verdere nalatigheid zal ik gedwongen worden om mijn abonnement op te zeggen en verdere juridische stappen te ondernemen, wat ik graag zou vermijden. Ik kijk uit naar een positieve reactie en hoop op een spoedige oplossing.
Met vriendelijke groet,
[Uw Naam]
[Uw Adres]
[Uw E-mailadres]
[Uw Telefoonnummer]
