Klacht: halfvol pak gekocht waar al uit gedronken was

diamant op 15 januari 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 15 januari 2012

Een klant heeft herhaaldelijk halfvolle melk gekocht bij Albert Heijn op het Sierplein in Amsterdam, waarbij het pak al geopend bleek te zijn en er zelfs lippenstiftvlekken op de dop zaten. Deze ervaringen hebben geleid tot onvrede over de hygiëne en de klant heeft besloten geen melk meer bij deze supermarkt te kopen.

Mijn Klacht:

dit is de 3e x dat ik bij AH op het Sierplein in Amsterdam een halve liter melk heb gekocht en bij aankomst thuis duidelijk te zien is dat het al is opengemaakt en al uit is gedronken,de 1e x zaten er zelfs lippenstiftvlekken op de dop!
dit is alles behalve hygienisch,conclusie is koop dus geen verse halfvolle melk meer,sterker nog,ik koop helemaal geen melk meer bij AH!

Gewenste Oplossing:

Betere controle van de vakkenvullers?

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer