Klacht: geen code ontvangen

randyboer op 06 maart 2014 over Alawar in de categorie Internetshops - Games en accessoires

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Alawar
Status Open
Datum 6 maart 2014

Een klant heeft via de website van Alawar meerdere sms-berichten gestuurd om een code te ontvangen voor het spel Governor of Poker 2, maar ontvangt alleen automatische antwoorden die aangeven dat er nog een sms gestuurd moet worden. Ondanks het versturen van een vierde sms blijft de klant zonder de gewenste code en zoekt naar een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

Ik heb via de website van Alawar drie sms berichten (1,50 per sms)
gestuurd voor het spel governor of poker 2, en zou dan een sms met een code om de tijds limiet te verwijderen krijgen. Maar ik krijg alleen op elk gestuurd bericht wat ik zelf gestuurd heb een sms terug (waar ik ook 0,31 Euro voor betaal) dat ik nog een sms moet sturen. Nu heb ik ook een vierde sms getuurd en krijg weer de melding om nog een sms te sturen.
Hoe krijg ik dit opgelost?

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag mijn geld terug willen dus vier keer de 1,50 Euro plus vier keer 0,31 Euro dus een totaal van 7,24 Euro.
Of een code om het spel te kunnen spelen.

Bvd voor reactie Randy

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Alawar

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Alawar nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM