Klacht: Niet leveren en alarmsschijven

M-JH op 21 november 2012 over Aktiesport in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Aktiesport has resolved this complaint
Klacht opgelost op 31 december 2012
Reactie van het bedrijf:

Onze klantenservice heeft destijds contact met u opgenomen om de situatie uit te leggen, onze excuses voor het ongemak.

Bedrijf Aktiesport
Categorie Sportwinkel
Status Opgelost
Datum 21 november 2012

Een klant heeft twee keer een bestelling geplaatst bij Aktiesport, waarbij de eerste levering lang op zich liet wachten en een alarmschijf aan een van de schoenen was bevestigd. Bij de tweede bestelling was een deel snel geleverd, maar de rest bleef uit, opnieuw met een alarmschijf aan een trui. Na herhaaldelijk contact met de klantenservice bleek dat de ontbrekende artikelen nog in de opslag lagen.

Mijn Klacht:

Nu twee keer bestelling geplaatst bij aktiesport. 1e keer duurde weken voordat alles binnen was plus dat er nog een alarmschijf was geplaatst aan een van de schoenen. Moest worden verwijderd in een winkel van aktiesport.

Tweede keer besteld: 1e deel vrij snel geleverd, maar de andere heflt niet. Wederom zat er weer een alarmschijf aan een trui bevestigd. Opgebeld en uitgelegd dat dit niet de bedoeling is van webshop en! Nu moet ik alsnog weer naar de winkel!
Verder de vraag wanneer de rest binnenkomt want ik at alweer twee weken te wachten. Antwoord: zo te zien staat het nog in de opslag. Ik zal meteen regelen dat het wordt verzonden.

Week later: weer opgebeld naar aktiesport om te vragen waar de kleren blijven. Reactie: zo te zien staat het nog in de opslag. Ik zal meteen regelen dat het wordt verzonden. Ik zeg ja hallo, dat is exact hetzelfde antwoord als vorige week. Hoe kan ik hier nu van op aan?! Oké we sturen u wel een mail als ik meer weet.

Zojuist een mail ontvangen: helaas uw pakket is kwijtgeraakt bij postnl, u krijgt uw geld terug. Nu zet ik grote vraagtekens bij et feit of dit ook daadwerkelijk aan postnl heeft gelegen, want aan alle andere klachten te zien gebeurd dit regelmatig en ik zou als postnl niet blij zijn als de oorzaak van de problemen bij mijn bedrijf worden neergelegd…..

Dit was de laatste keer dat ik bij aktiesport een aankoop doe

Gewenste Oplossing:

Hier is geen oplossing meer voor.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Aktiesport in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Aktiesport een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Aktiesport

Heeft op 31 december 2012 om 13:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Onze klantenservice heeft destijds contact met u opgenomen om de situatie uit te leggen, onze excuses voor het ongemak.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM