Klacht: Onterecht een factuur

Sdt90 op 08 februari 2022 over Ajax Shop in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ajax Shop
Categorie Sportwinkel
Status Open
Datum 8 februari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In augustus heb ik het nieuwste Ajax shirt besteld, na verschrikkelijk lang wachten ben ik thuis gebleven toen ik na maanden een bericht kreeg van DHL. Helaas werd mijn bestelling wel op afgeleverd gezet en heb ik niets ontvangen of gehoord terwijl ik thuis was, gelijk heb ik DHL gebeld en die zagen ook dat er niet was afgetekend, wellicht lag het nog in de bus bij de bezorger of hij nog extra moest kijken.. ik heb gezegd dat ik het pakket niet meer hoef ( ze noemen dat dan de levering geweigerd) en dan word het pakket retour gestuurd. Ik had via Klarna de betaling laten doen om gezeur te voorkomen, van hen heb ik ook netjes een retour melding gehad en klaar was dat. Op 12 januari 2022 krijg ik een mail met een betalings link dat ik voor 5 februari 2022 het openstaande bedrag moet betalen. Ik heb contact met Ajax opgenomen en zij geven aan dat de retour niet is aangekomen dus dat ik de factuur moet betalen, beetje vreemd omdat ik de betaling sowieso via Klarna had geregeld en niet met de Ajax webshop zelf. Ajax stuurt mij naar DHL om een onderzoek te starten DHL zegt dat Ajax hun moet benaderen om een onderzoek te starten. Ajax geeft aan dat het al meer dan 30 dagen geleden geleverd is en ze geen onderzoek meer kunnen starten waar mijn pakket is. En ik als nog de factuur moet betalen. Ik word van het kastje naar de muur gestuurd en verwacht dat de Ajax-shop maar eens even zijn administratie op orde moet stellen ipv onterecht maanden later een factuur sturen.

Gewenste Oplossing:

Dat de Ajax shop per direct de factuur laat vervallen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ajax Shop

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ajax Shop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sdt90
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM