Klacht: Vertraging

MaykeD op 11 augustus 2017 over Air berlin in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Air berlin
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 11 augustus 2017

Een reiziger heeft een klacht ingediend over een vertraging van zijn vlucht met Air Berlin op 4 augustus van Düsseldorf naar Orlando. De vlucht vertrok om kwart voor elf in plaats van om 11 uur en na de landing moesten de passagiers nog een uur in het vliegtuig blijven zitten.

Mijn Klacht:

Op 4 augustus vloog ik van dusseldorf naar orlando. De vlucht vertrok om kwart voor i.p.v 11 u. Toen we op de grond stonden moeaten we nog een uur in het vliegtuig blijven zitten

Gewenste Oplossing:

Een reele vergoeding

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Air berlin

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Air berlin nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MaykeD
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM