Klacht: Betaald in januari 2018, nog altijd niets ontvangen

Dezwarteren op 26 augustus 2018 over Afslankringen.nl in de categorie Gezondheidswinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Gezondheidswinkels
Status Open
Datum 26 augustus 2018

Een klant heeft in januari 2018 afslankringen en pleisters besteld en betaald, maar heeft tot op heden niets ontvangen. In augustus 2018 ontving hij een e-mail waarin werd aangegeven dat de betaling nog niet was ontvangen, wat niet klopt. De klant vraagt zich af wat de volgende stappen zijn.

Mijn Klacht:

Mijn vrouw heeft afslankringen en pleisters besteld en betaald in januari 2018. Nu op 25 aug 2018 mail gekregen dat we nog niet betaald hebben. Terwijl dit al reeds maanden geleden gebeurt is. Helaas hebben we zelfst nog niets ontvangen. Wat nu

Gewenste Oplossing:

Bevestiging van betaling. En alsnog levering of terugbetaling

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Afslankringen.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Afslankringen.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM