Klacht: Afschrijving zonder lidmaatschap

Elly51 op 24 januari 2014 over Meetic.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Meetic.nl
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 24 januari 2014

Een gebruiker van Meetic.nl klaagt over een maandelijkse afschrijving van 24,95 euro via creditcard voor een lidmaatschap dat niet wordt gebruikt. De klager vraagt zich af waarom deze kosten doorlopen, ondanks dat er geen gebruik wordt gemaakt van de diensten van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Er is door dit bedrijf 24,95 per maand en nog steeds word dit via creditcard afgeschreven voor produkt dat ik niet gebruik
Lexa?? Meetic??

Gewenste Oplossing:

meteen stopzetten afschrijving miv vandaag 24-1-2014 en terugbetaling van de bedragen vanaf januari 2013

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Meetic.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Meetic.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM