Klacht: Afgesloten van gas en elektriciteit

Helene Strijer op 18 februari 2025 over Enexis in de categorie Netbeheerder

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Enexis
Categorie Netbeheerder
Status Open
Datum 18 februari 2025

Een klant van Enexis heeft een klacht ingediend over de afsluiting van zijn gas en elektriciteit, die op [datum afsluiting] plaatsvond. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice en toezeggingen voor een spoedige heraansluiting, moet de klant nu nog eens 5 tot 10 werkdagen wachten, terwijl hij al zes dagen zonder basisvoorzieningen zit tijdens winterse omstandigheden.

Mijn Klacht:

Hierbij dien ik een officiële klacht in over de afsluiting van mijn gas en elektriciteit en de onacceptabele wachttijd voor heraansluiting.

Op [datum afsluiting] ben ik afgesloten van gas en elektriciteit. Vanaf dag 1 ben ik voortdurend in contact met uw klantenservice om dit probleem zo snel mogelijk op te lossen. Mij is toegezegd dat zodra mijn contract binnen was, ik gebeld zou worden voor een afspraak om de aansluiting met spoed te herstellen. Echter, na zes dagen zonder verwarming en elektriciteit, krijg ik nu te horen dat ik nog eens 5 tot 10 werkdagen moet wachten.

Dit betekent dat ik in de winter, tijdens vriesdagen, al zes dagen zonder basisvoorzieningen zit en nog langer moet wachten zonder een concrete reden waarom spoed niet mogelijk is. Dit is onmenselijk en onverantwoord. Bovendien is het uiterst zorgwekkend dat uw klantenservice telefonisch moeilijk bereikbaar is en ik soms zelfs weggedrukt word.

Ik eis dat mijn aansluiting per direct met spoed wordt hersteld, gezien de dringende noodzaak en het feit dat ik al veel langer wacht dan redelijk is.

Gewenste Oplossing:

dat ik per direct wordt aangesloten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Enexis
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Enexis

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Enexis nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Helene Strijer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM