Mijn Klacht:
Afgelopen donderdag (20-10-2022) was ik bij SFB In Concert in Afas Life.
Ik (Surinaams) moest daar van een (Nederlandse) bewaker mijn flesje parfum (Valentino Donna) weggooien. Deze mocht niet in mijn tas, niet in de locker en niet bij de kassa achterblijven zodat ik deze na afloop kan ophalen.
Vervolgens zie ik net op tiktok een video van een (Nederlands) meisje die parfum spuit in de zaal vanwege nare lichaamsgeuren van anderen. Lees ik verder in de reacties, zie ik meerdere (Nederlandse) mensen reageren over dat ze parfumflesjes mee hadden in de zaal.
Overigens heb ik van meerdere donkere personen gehoord dat zij hun parfum moesten weggooien?
Jullie zullen nu vast zeggen dat er geen sprake van racisme is, maar ik en veel andere donkere personen kunnen jullie vertellen dat er zeker wel sprake van racisme is.
Ik wens jullie GEEN fijne dag verder, want ik ben mn parfum kwijt die een speciale betekenis had voor mij.
Gewenste Oplossing:
Compensatie van parfum/uitleg waarom de beveiliging racistisch is

