Klacht: Ook ik ben erin getrapt…

ceesrijken op 22 december 2013 over Aegon in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Aegon heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 27 januari 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Rijken, ik zie dat de achterliggende afdeling u op 23 januari een brief heeft gestuurd. Dit als reactie op uw e-mail van 31 december 2013. Bij deze sluit ik daarom deze klacht. Vriendelijke groet, Robert Aegon Webcare

Bedrijf Aegon
Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 22 december 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Van 1999 tot en met 2004 heb ik (net als 120.000 anderen!) meegedaan met het Sprintplan van Spaarbeleg, oftewel Aegon.

Hoewel ik verwachtte dat het hier om een spaarplan ging (de bedrijfsnaam impliceerde dat ook een beetje), bleef er toch aan de einde van de rit een saldo van 0 euro over.

Ook mijn maandelijkse inleg van 100 gulden bleek verdwenen. In de overeenkomst die ik destijds met Spaarbeleg aanging, is er toch echt sprake geweest van een garantiewaarde van 13.500 gulden. Wat betekent zo’n garantiewaarde dan?

Natuurlijk zijn er altijd risico’s verbonden aan zakendoen met financiele dienstverleners, maar getuige alle berichten op het Internet EN de diverse rechtszaken die inmiddels zijn aangespannen, lijkt het toch overduidelijk dat Aegon destijds niet erg netjes te werk is gegaan.

Danwel door pure geldklopperij, dan wel door slechte voorlichting van de consument!

Gewenste Oplossing:

Mijn ingelegde maandbedrag zou ik best graag terug willen hebben of tenminste een gesprek over hoe we nader tot elkaar kunnen komen....

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Aegon over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Aegon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Aegon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Aegon

Heeft op 27 januari 2014 om 11:30 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer Rijken,

ik zie dat de achterliggende afdeling u op 23 januari een brief heeft gestuurd. Dit als reactie op uw e-mail van 31 december 2013.

Bij deze sluit ik daarom deze klacht.

Vriendelijke groet,
Robert
Aegon Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM