Klacht: Aegon klacht

Shennafranciskater op 07 juni 2018 over Aegon in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Aegon is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf Aegon
Categorie Verzekering
Status Nieuwe klacht
Datum 7 juni 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

1.) Geen mogelijkheid tot het aanmaken van een account via iDIN. Ik word steeds teruggestuurd naar optie 1 vanuit het aanmaken van een gebruikersnaam met wachtwoord.
2.) Vervolgens kom ik erachter dat mijn oude adres nog steeds genoteerd staat in het systeem, terwijl ik maanden geleden al een bevestiging heb gehad van mijn adreswijziging.
3.) Ten derde wil ik online een schade formulier invullen en kan ik geen bevestigen klikken aan het einde van dit formulier. Ik kan alleen klikken op terug waardoor ik nu ook geen schade kan doorvoeren online.

Gewenste Oplossing:

Als de website toegankelijk wordt gemaakt, zodat schades online gemeld kunnen worden er zorgvuldig met persoonlijke gegevens worden omgegaan (adreswijzigingen) zodat ik weet dat ik mijn verzekering kan vertrouwen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Aegon

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Aegon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM