Klacht: Gebanned door een hacker

x2Gud4Ux op 17 juli 2022 over Activision in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Activision
Status Nieuwe klacht
Datum 17 juli 2022

Een gebruiker meldt dat zijn battle.net-account is gehackt en dat hij, na het terugkrijgen van de toegang, permanent is geband van Call of Duty: Modern Warfare/Warzone. Activision heeft aangegeven dat de gebruiker op dat moment de accounthouder was, waardoor zijn verzoek om bewijs van de hack niet wordt geaccepteerd.

Mijn Klacht:

mijn battle.net account was gehacked, heb het eindelijk terug ben ik perm banned op cod mw/warzone en als ik activison bericht stuur zeggen ze dat ik op dat moment de account holder was en dat het final is, en daardoor kan ik geen bewijs sturen dat ik was gehacked of iets.

Gewenste Oplossing:

dat ik bewijs mag sturen dat ik was gehacked op dat moment en dat ik daardoor niet gehacked kon hebben op mw/warzone.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Activision

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Activision nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door x2Gud4Ux
💡

Tip from our consumer expert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Source: Europese Richtlijn Consumentenrechten