Mijn Klacht:
Op 03-01-2014 bevond ik me in de action op de vierhavenstraat
om een product wat ik nog geen 5 minuten geleden had gekocht te ruilen de meerderen die op dat moment in dienst was stond toevallig aan de kassa( had het gelijk kunnen afhandelen na mij gevoel) zij sommeerde op een niet zacht aardige manier dat ik in de rij moet gaan staan. Wat ik van action weet is dat als je iets wou ruilen je naar een kassa gestuurd werd en vervolgens geholpen werd en niet in de rij hoeft te gaan staan. Mochten de regels omtrent het ruilen veranderd zijn had ze het om een nette manier aan mij mede kunnen delen
Ik ben er niet van gediend om zo behandelt te worden. Heb haar naar haar naam gevraagd, en haar gezegd dat ik een klacht omtrent haar gedrag in ging dienen.Haar naam wou ze me niet geven wat ik zeer onprofessioneel vind. Ze kan haar taak als chef niet aan de druk is te veel voor haar gezien haar gedrag, er waren meerdere klanten met klachten over haar. Vraag het maar aan een Turkse collega die de klachten moest aan horen over haar gedrag.
Gewenste Oplossing:
Ik wens een excuses van betreffend dame, en dat er wel een oplossing wordt gevonden. mocht ik niets horen dan ga ik als klant verdere stappen ondernemen en andere instantie inlichten hoe medewerkers van Action(vooral een meerdere met hun klanten om gaat.
Met vriendelijke groet,
S.schaken

