Klacht: Onbereikbaarheid sinds 2 januari 2018/ Afwimpelen van de vragen.

Mevr Hendriks op 09 januari 2018 over ABP in de categorie Pensioenen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ABP has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 januari 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Jessyca, Bedankt voor je reactie. Ik begrijp dat de wachttijd erg lang is, vooral als je in het buitenland woont. Ik heb begrepen van mijn collega, mevrouw Notermans, dat ze je een voicemail-bericht heeft ingesproken met de mededeling dat...

Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf ABP
Categorie Pensioenen
Status Opgelost
Datum 9 januari 2018

Sinds september 2017 ontvangt de klager geen papieren betaalspecificaties meer van ABP en heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen om dit op te lossen. Ondanks beloftes van medewerkers om het probleem te regelen, blijft de klager onbereikbaar voor de klantenservice sinds 2 januari 2018 en ontvangt geen antwoorden op e-mails of klachten. De klager heeft ook een aanvraag voor Digid gedaan, maar ontvangt hier geen terugkoppeling op.

Mijn Klacht:

Sinds september 2017 geen betaalspecificaties op papier meer ontvangen. Elke maand gebeld en elke mederwerker vertelde mij dat ik aangegeven had digitaal te willen ontvangen. Nee! Dat heb ik nooit aangegeven, sterker nog, ik had nog niet eens contact met het ABP gehad. De desbetreffende medewerker(s) zouden het gaan regelen. Tot nu toe niks! Dan verteld iemand op 2 januari 2018 dat ik daarvoor bij de klantenservice moet zijn. Die is sinds 2 januari onbereikbaar. Standaard bandje “gemiddelde wachttijd meer dan 10 minuten”. Ik bel vanuit het buitenland! Emails worden niet beantwoord, klachten worden weg gedrukt. Aanvraag Digid gedaan. Krijg geen telefoontje terug. Dus geen code. Alle telnrs gehad maar je wordt overal terug verwezen naar de website. Nu 9 januari..geen Digid, nog steeds geen betaalspecificaties en geen contact met het ABP.

Gewenste Oplossing:

Als mijn "digitaal ontvangen betaalspecificatie" wordt omgezet naar "per post" en ik eindelijk kan zien of mijn salaris klopt. Want die verschilt per keer en ik kan niet zien waarom. Ik weet niet wat ik wel of niet afdraag etc.

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ABP over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ABP in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ABP een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ABP

Heeft op 11 januari 2018 om 11:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Jessyca,

Bedankt voor je reactie.

Ik begrijp dat de wachttijd erg lang is, vooral als je in het buitenland woont.
Ik heb begrepen van mijn collega, mevrouw Notermans, dat ze je een voicemail-bericht heeft ingesproken met de mededeling dat de betaalspecificaties voortaan per post worden verzonden. Ik zie dat dit ook door haar is aangepast.
Onze excuses voor de verwarring.

Mochten er nog vragen zijn, dan hoor ik dat graag.

Met vriendelijke groet,

Andrea - Webcare Team ABP

Mevr Hendriks

Heeft op 12 januari 2018 om 11:10 geantwoord

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Dank zij mevr Notermans wordt er nu eindelijk actie ondernomen. Ik wacht echter eerst de post af......
De reden dat ik met het antwoord niet tevreden ben is, dat er naar mijn mening een excuus gevonden wordt voor alle nalatigheid richting ABP.
Het heeft niets te maken met wachttijd en/of buitenland en zeker niet met \"verwarring\".
Dit had vorig jaar september al opgelost kunnen zijn. Ik heb hiervoor elke maand aan de telefoon gehangen bij de afd UGM, waar mij elke keer beloofd werd dat het nu geregeld was. Pas in Januari 2018 zegt een medewerker daar, dat het helemaal niet bij deze afd geregeld KAN worden, maar dat ik daarvoor bij de Klanten Service moet zijn. Dat hadden dus 5!!! eerdere medewerkers mij ook kunnen vertellen. Maar goed, ik ben tevreden met de oplossing, echter NIET met uw antwoord. Mocht nu alles goed gaan, laat ik u dat weten. n ieder geval WEL hartelijk bedankt voor uw schrijven. Mvg

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM