Klacht: ABONNEMENT TV EN INTERNET

Serfaus op 24 februari 2026 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Nieuwe klacht
Datum 24 februari 2026

Een klant van Ziggo heeft op 23 september een bevestiging ontvangen van een abonnement met 50% korting voor de eerste 12 maanden. Ondanks deze bevestiging wordt het volledige bedrag afgeschreven, en de klantenservice van Ziggo stelt dat er slechts één overeenkomst bestaat, zonder de beloofde korting. De klant vraagt om hulp om deze situatie op te lossen.

Mijn Klacht:

HEBBEN OP 23/9 EEN BEVESTIGING GEKREGEN INZAKE ABONNEMENT MET DAARIN DE EERSTE 12 MAANDEN 50% KORTING.
Dit aanbod werd telefonisch gedaan en daarna per mail gestuurd ter bevestigingen moesten wij akkoord op geven.
Nu blijkt dat het volledige bedrag afgeschreven wordt zonder de 50% korting.

Contact gezocht met klantenservice van Ziggo en die houden vol dat er maar één overeenkomst is gedateerd februari 2024/25? en dat de korting reeds is verleend hierop.

Wij komen er niet uit en roepen dan ook uw hulp in.

Gewenste Oplossing:

dat de overeenkomst die per mail op 23/9 is gestuurd gehanteerd gaat worden en de 50% over de eerste 12 maanden alsnog wordt vergoed.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 week geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Ziggo
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 week geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 dagen geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Serfaus
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie