jumbo aardbei cornets dubbel verpakt
Klacht van pijkeren op 21 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Jumbo corners heeft 2 hoorntjes, dubbel verpakt en weinig ijs Lees meer
Bij Jumbo zijn 66 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 2.2/10. Dien een klacht in over Jumbo. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Jumbo is een supermarktketen met bijna 400 winkels waar u terecht kunt voor de dagelijkse boodschappen. Ook kunt u inspiratie op doen in het Hallo Jumbo... Lees meer >
Jumbo is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 7828 klachten gemeld over Jumbo. Hiervan zijn er 1849 opgelost (24%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Jumbo delen.
De meest voorkomende klachten over Jumbo gaan over: jumbo, klacht, datum, door, producten. Op basis van de 7828 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Jumbo is 24%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Jumbo:
1. Neem eerst contact op met Jumbo — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Website: https://www.jumbosupermarkten.nl
Twitter/X: @JumboNederland
U kunt een klacht over Jumbo indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Jumbo. Bezoek ook de website van Jumbo op www.jumbosupermarkten.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 7.829 klachten over Jumbo ingediend, waarvan 69 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten, klachtmelden.
Van de klachten over Jumbo wordt 24% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 1.880 van de 7.829 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Jumbo gaan over Beschadigd product of pakket van Jumbo, Klantenservice problemen met Jumbo, Retour en terugbetaling problemen met Jumbo. Bekijk alle Jumbo klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Jumbo is 0800-022 01 61 (gratis). U kunt ook een klacht over Jumbo indienen via Klacht.nl, waar Jumbo actief klachten behandelt.
Jumbo heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 2,2 op 10, gebaseerd op 34 beoordelingen.
Jumbo reageert gemiddeld binnen 1 dag op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Jumbo niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van pijkeren op 21 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Jumbo corners heeft 2 hoorntjes, dubbel verpakt en weinig ijs Lees meer
Klacht van Marischagrit199 op 20 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Mijn vader heeft vanavond een appeltaart bij de Jumbo in Emmen gekocht. Locatie Stationsstraat. Nu eten wij net die appeltaart en zitten er hele rare harde stukken in, bij mij zat er gewoon een haar in de appeltaart en dat zat... Lees meer
Klacht van 9xkwaad op 20 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
we gaan 1 keer per week de boodschappen doen bij jumbo in Drunen .van de laatste 11 weken heb ik 9 keer een steekproef gehad op 10 artikelen. Als ze hun klanten niet vertrouwen kunnen ze dan niet... Lees meer
Klacht van WilmaA op 20 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Vanavond met collega's (7 personen) gaan eten bij de Gaanderij in Leiden. Per persoon kon 1 voucher worden gebruikt. Heerlijk gegeten, dat moet gezegd! Bij het afrekenen is de korting (35 euro) echter niet verrekend, helaas kwam ik daar later pas... Lees meer
Klacht van WilmaA op 20 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Vanavond met collega's (7 personen) gaan eten bij de Gaanderij in Leiden. Per persoon kon 1 voucher worden gebruikt. Heerlijk gegeten, dat moet gezegd! Bij het afrekenen is de korting (35 euro) echter niet verrekend, helaas kwam ik daar later pas... Lees meer
Klacht van Anoniempje 57 op 19 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Kom dagelijks bij de jumbo in Nistelrode, en helaas zijn er elke dag veel vakken leeg. Het is er rommelig, er staat altijd wel een grote krat in het gangpad. Pak vaak mis op artikelen. Erg lastig als je maar... Lees meer
Klacht van Vriwinroos op 19 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Wij bakken altijd zelf brood. De bloem en het meel haalden we tot kort geleden altijd bij Jumbo. Helaas zijn we nu al maanden aan het tobben met het tarwemeel volkoren. Het lijkt erop dat er geen tarwemeel volkoren in... Lees meer
Klacht van Heikoa op 19 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Ik was gisteren zo n heerlijk kleine salade aan t eten van de Jumbo. Na 2 happen had ik iers hardd in mijn mond.4 het lerk ern sterntje of stukje glas. Ik heb het uitgespuugd en onderzocht. Ik heb er... Lees meer
Klacht van .monique65. op 18 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
ik kom wekelijks bij de jumbo helaas moet ik constateren dat bijna altijd de vakken leeg zijn, iets niet aanwezig is, je ziet al bij binnenkomst dat er weer weinig aanwezig is, zeer vervelend dat als je een supermarkt... Lees meer
Klacht van user-1300094 op 18 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Ik heb nu al een paar keer in verschillende zakken van de koffietabs jumbo merk mild dat er tabjes tussen zit die niet goed zijn.Dat je gewoon waterige koffie krijgt en dat is eerst nooit geweest Heel erg jammer!!! Lees meer